Pulire Fuarı İstanbul 2012

27.09.2012 - 29.09.2012 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Istanbul Expo Center ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan PULIRE EURASIA İstanbul - Avrasya Endüstriyel ve Çevresel Temizlik Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Sentez Uluslararası Fuar Organızasyon A.S. tarafından organize edilen PULIRE EURASIA Fuarı Çevre Koruma Teknolojileri, Yenilenebilir Enerji ve Su Teknolojileri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Gör

Orta Doğu Belediye İhtiyaçları Fuarı 2015

07.05.2015 - 10.05.2015 tarihleri arasında Türkiye, Diyarbakır, Diyarbakır Fuar Ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Diyarbakır - Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Fuarı Kent, Belediye ve Ulaşım sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Gör

Lojistik Tüyap Fuarı 2013

6. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, Istifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknolojileri Fuarı

Devamını Gör

İstanbul Rew Çevre Fuarı 2015

REW İstanbul 2015, yeni yasal düzenlemelerle hareketlenen çevre teknolojileri pazarında yılın en önemli buluşması olacak “Ulusal Geri Dönüşüm Strateji ve Eylem Planı, yeni Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği ve yeni Atık Yönetimi Yönetmeliği ile birlikte, Türkiye’de çevre teknolojileri sektörü çok daha hareketli bir pazar halini alacak

Devamını Gör

İstanbul Gıda Tek Fuarı 2012

Avrasya Ambalaj 2013 İstanbul Fuarı ile birlikte düzenlenecek olan İstanbul Gıda-Tek Fuarı’nda Yurtiçi ve yurtdışından gelecek alım heyetleri ve ziyaretçiler, Ekmek, Pasta, Çikolata, Bisküvi, Şeker, Şekerleme, Kafeterya sektörüne yönelik makine ve ekipman tedarikçilerine Gıda ve İçecek sektörünün tüm ürün gruplarına teknoloji ve hizmet sunan firmaların yer alacağı İstanbul Gıda-Tek 2013, Avrasya’nın Lider Ambalaj Fuarı olan Avrasya Ambalaj 2013 İstanbul ile aynı tarihte düzenleniyor.

Devamını Gör

ISSA Who Hotel Kongre Merkezi Fuarı 2014

25.09.2014 - 27.09.2014 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Wow Convention Center ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ISSA İstanbul - Interclean İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri ve Hizmetleri Fuar ve Konferansı Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. UBM NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri A.Ş tarafından organize edilen ISSA Fuarı Otel, Restoran ve Bar Ekipmanları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Gör

Çözüm Ortaklarımız